Головна / Новини / За 10 років роботи депутатом Київради мною було багато зроблено на користь киян, – Дмитро Андрієвський

За 10 років роботи депутатом Київради мною було багато зроблено на користь киян, – Дмитро Андрієвський


akuz1463Дмитро Андрієвський достроково припинив повноваження депутата Київради у зв’язку з обранням його до Верховної Ради України на виборах 28 жовтня. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Київської міської ради 29 листопада.

«За 10 років роботи депутатом Київради мною було багато зроблено на користь киян. Одним з важливих рішень, яке я підготував, а більшість депутатів Київради підтримали,  стало рішення щодо 20 % надбавки з міського бюджету до заробітної плати вчителям і лікарям», – зазначив в інтерв’ю 5 каналу Дмитро Андрієвський.

«У 2007 році з моєї ініціативи було запроваджено мораторій на підвищення тарифів ЖКГ. Більшість депутатського корпусу підтримала мою пропозицію встановити заборону на внесення змін до генерального плану м. Києва, що припинило хаотичну забудову столиці, зокрема її історичної частини. У 2012 році за моєї активної участі було прийняте знакове для киян рішення про заборону забудови «Пейзажної алеї», – розповів в інтерв'ю політик.

Депутат наголосив, що за цей час особисто направив десятки звернень до прокуратури, міліції, інших державних установ, і сьогодні земля, що була незаконно відведена владою Черновецького, повертається киянам.

«Представляючи у Верховній Раді інтереси київської громади, зокрема мешканців Солом’янського району, я буду відстоювати право киян обрати нову владу і нового мера, який матиме відповідні повноваження і братиме на себе відповідальність за прийняті рішення. Ми обов’язково повинні повернути бюджету Києва мільярди гривень сплачених податків, щоб ці гроші справедливо працювали на киян», – підкреслив в інтерв’ю Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online