Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: «Ми доведемо до кінця всі справи щодо вчинених правопорушень під час виборчої кампанії»

Дмитро Андрієвський: «Ми доведемо до кінця всі справи щодо вчинених правопорушень під час виборчої кампанії»


list_prokuratura«Прокуратура м. Києва вже скасувала рішення Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві про відмову в порушенні кримінальної справи за фактами знищення агітаційної палатки ВО «Батьківщина» по вул. Борщагівська, 195 у м. Києві, побиття агітатора та правомірності дій працівників міліції. Про це йдеться в офіційній відповіді на лист Народного депутата України від фракції «БЮТ- «Батьківщина» Сергія Пашинського», – заявив Дмитро Андрієвський.

«Міліція сьогодні намагається заплющити очі й уникнути розгляду справ «брудних технологій» виборчої кампанії. Але ми не залишимо без уваги і доведемо до кінця всі справи щодо вчинених правопорушень проти ВО «Батьківщина», – наголосив депутат.

Нагадаємо, що 18 вересня невідомі напали на дівчину-агітатора від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у 222-му окрузі. За один день 18 вересня було знищено 8 наметів Об’єднаної опозиції. Цього ж дня невідомими було жорстоко побито та поранено ножем довірену особу кандидата у народні депутати від "Батьківщини" Дмитра Андрієвського по 222-му округу Максима Шкуро.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online