Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся зі студентами Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ»

Дмитро Андрієвський зустрівся зі студентами Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ»


akuz9376Дмитро Андрієвський зустрівся зі студентами Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ», представники якого вже декілька років отримують його іменну стипендію. Цей інститут є правонаступником гірничого факультету, який свого часу закінчив сам Дмитро Йосипович.  

«Ми присуджуємо стипендію студентам з 3 по 6 курси. Десять стипендіатів щомісяця впродовж навчального семестру отримують додатково до академічної стипендії 1000 гривень. Переконаний, підтримка молодих інженерів сьогодні вкрай важлива для розвитку вітчизняної науки і промисловості» , – зазначив Дмитро Андрієвський під час зустрічі.

Серед першочергових кроків роботи у Верховній Раді депутат назвав підготовку проекту закону про вищу освіту, який визначатиме європейські перспективи розвитку вищої освіти в Україні. 

Нагадаємо: персональна стипендія Дмитра Андрієвського заснована у 2010 році. Присуджується студентам за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі. 10 стипендіатів визначаються стипендіальною комісією університету за рейтинговою системою та затверджуються Вченою радою НТУУ «КПІ».

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online