Головна / Новини / ДМИТРО АНДРІЄВСЬКИЙ: Опозиція виборює перемогу у напруженому протистоянні.

ДМИТРО АНДРІЄВСЬКИЙ: Опозиція виборює перемогу у напруженому протистоянні.interview_tochka_t_250_150“Говорячи про результати опозиції в мажоритарних округах, я би об'єднував результати Батьківщини і Свободи. Тому що у нас був один чіткий принцип: один округ - один кандидат. І ці 53 кандидати, які за попередніми даними лідирують в округах, це дуже серйозний результат, який ми вибороли у напруженому протистоянні”, - заявив кандидат у народні депутати від ОО “Батьківщина” Дмитро Андрієвський в ефірі 5 каналу

“Зараз в Києві, там де влада програє вибори, у більшості дільниць відбувається затягування визначення результатів голосування для того, щоб потім незаконно скорегувати результати виборів. Тому сьогодні члени дільничних комісій, які вже по дві доби перебувають в ОВК, знахояться під постійним тиском”, – заявив Дмитро Андрієвський.

“Є велика різниця - іти по мажоритарній системі від влади чи від опозиції. Ми постійно відчували серьйозний тиск влади з одного боку, і постійно зростаючу підтримку виборців - з іншого. І зараз я бачу у Києві повну підтримку вибоців і повну перемогу опозиції”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online