Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Після перемоги на виборах об'єднана опозиція матиме серйозну групу у Верховній раді, яка захищатиме інтереси киян

Дмитро Андрієвський: Після перемоги на виборах об'єднана опозиція матиме серйозну групу у Верховній раді, яка захищатиме інтереси киян


AKUZ6331«Після перемоги на виборах Об'єднана опозиція матиме серйозну групу у Верховній раді, яка захищатиме інтереси киян», - розповів в інтерв'ю телеканалу ТВі кандидат у народні депутати від ВО "БАТЬКІВЩИНА" по 222 округу Дмитро Андрієвський.

“У Києві ОО "Батьківщина" і ВО "Свобода" узгодили усі 13 мажоритарних округів та йдуть на вибори єдиною командою. Одним з таких округів є 223, де опозиція висунула єдиним кандидатом Юрія Левченка від «Свободи» - заявив Дмитро Андрієвський.

“Перемога опозиції і формування демократичної коаліції у Верховній Раді створить серйозні передумови для вирішення проблем, які сьогодні стоять перед кожним районом, містом і країною в цілому” – заявив політик.

Дмитро Андрієвський послідовно відстоює необхідність посилення реального самоврядування в Києві.

“За всіма нашими політичними зобов’язаннями Об’єднана опозиція вже розробила всі необхідні законопроекти. У новій Верховній Раді ми серйозно попрацюємо над законодавством, і це дозволить киянам отримати легітимного сильного мера, якому вони дійсно довіряють, гідний депутатський корпус і виконавчу структуру”, – підкреслив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online