Головна / Новини / Чотирьох судових процесів, які вигадав Максим Луцький, просто не існує, – Дмитро Андрієвський

Чотирьох судових процесів, які вигадав Максим Луцький, просто не існує, – Дмитро Андрієвський


35«Я з величезним подивом прочитав заяву Максима Луцького щодо якихось чотирьох виграних судів проти мене. Вони існують лише в уяві пана Луцького. У реальності їх немає», - сказав кандидат в народні депутати від ВО «БАТЬКІВЩИНА» по 222 округу Дмитро Андрієвський.

Він також додав, що вони з Максимом Луцьким судилися тричі. Два процеси Луцький програв, один виграв.

«Про таку “перемогу” не варто було б кричати. Кожна людина, яка прочитала б рішення суду зрозуміла б що воно, нажаль, є цілком політичним і винесене під тиском на користь провладного кандидата”, - заявив опозиціонер.

Коментуючи судовий процес з приводу публікації інтерв’ю у газеті “Точка”, Дмитро Андрієвський сказав: “Я висловлювався на загальні питання і жодним чином не торкався ані політичних сил, ані політичних питань, ані виборів взагалі. Суд цілком законно відмовив Луцькому в задоволенні його вимог. Це, вірогідно, пан Луцький і вважає своєю перемогою”.

Також Дмитро Андрієвський доповнив: “Цим позовом Максим Луцький створив небезпечний приклад спроби вільного тлумачення поняття політичної агітації. У будь-якій країні світу політичні діячі та кандидати на державні посади вільно висловлюються на соціальні теми в пресі та ЗМІ. Ніхто з них не має наміру оплачувати власну думку з загальних питань, які часто ставлять журналісти. У світі був би повний хаос, якщо поняття політичної агітації кожен підганяв би під власні інтереси. На щастя, це поняття чітко визначено в “Законі про вибори народних депутатів України”.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online