Головна / Новини / Мер Києва та Київрада будуть обиратися за новим законодавством, - Дмитро Андрієвський в ефірі ТВі

Мер Києва та Київрада будуть обиратися за новим законодавством, - Дмитро Андрієвський в ефірі ТВі


akuz6357Об’єднана опозиція має чіткий план щодо повернення Києву реального самоврядування. Законопроекти, що прийматимуться після перемоги опозиційних сил та створення більшості у парламенті, передбачають, зокрема, вибори мера Києва у два тури.

Про це в ефірі ТВі розповів кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина» по 222 окрузі Дмитро Андрієвський.

«По-перше, кияни мають обирати мера міста у два тури, щоб місто очолила людина, яку підтримує більшість громадян. Мер Києва не повинен бути «англійською королевою», йому буде повернено усі необхідні повноваження», - сказав Андрієвський.

«Також має бути негайно переобрана Київрада, у якій і досі залишається численна «молода команда» Черновецького. Я переконаний, що столиця отримає і мера, і міську раду найближчим часом», - наголосив політик.

«Мер із реальними повноваженнями, дієздатна Київрада та її виконавчий орган – за таким механізмом ефективно працює більшість європейських міст. Команда київських мажоритарників Об’єднаної опозиції буде захищати інтереси киян у Верховній Раді. Об'єднана опозиція підготувала низку змін у закон «Про столицю», які повернуть місту реальне самоврядування та скасують мільярдні вилучення з київського бюджету», - підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online