Головна / Новини / Одарченко: Влада підготувала сюжети та статті про начебто підкуп виборців опозиціонерами

Одарченко: Влада підготувала сюжети та статті про начебто підкуп виборців опозиціонерами


odarchenko

Увечері, 26 жовтня  на провладних телеканалах  запланована трансляція брехливих сюжетів із масовим підкупом   виборців кандидатами від Об’єднаної опозиції в Києві.

Про підготовку до провокацій заявив керівник Київського регіонального виборчого штабу ОО «Батьківщина» Юрій Одарченко.

Як повідомив Одарченко, на умовах конфіденційності журналісти  переповіли йому про вже змонтовані сюжети у яких, нібито на приховану камеру зняті представники опозиційних штабів, які пропонують виборцям гроші за їх голоси, роздають продуктові пайки.

«Будуть записані інтерв’ю із людьми, які будуть свідчить про те, що опозиціонери-мажоритарники по Києву готують фальсифікації у день виборів: вкидання виборчих бюлетенів, псування скриньок для голосування, підкуп членів комісій. А ввечері 26 жовтня планується трансляція підготованих провокаційних сюжетів на провладних ТВ-каналах» - заявив Одарченко.

Серед кандидатів, проти яких планують застосувати цю технологію знаходяться Дмитро Андрієвський (округ №222), Ксенія Ляпіна (округ №216), Сергій Терьохін (округ №211).

Дмитро Андрієвський назвав заплановану провокацію “агонією режиму, який розуміє, що не зможе перемогти навіть із застосуванням всіх брудних технологій”.

У підготованих макетах статей, які з’являться на інтернет-сайтах у п’ятницю ввечері,  кандидатів від опозиції  також  звинувачуватимуть у підкупі голосів та провокаціях на виборчих дільницях.

Одарченко заявляє, що поява в ефірі телевізійних каналів  та радіо-станцій інформації про «страшні злочини» від опозиції, як то доручення  від кандидата вкинути сірчану кислоту в урну чи вкрасти 100 бюлетенів, особливо ввечері останнього дня агітації, має незаконний характер. Поширення таких відомостей саме в останні години часу, відведеного для агітації, на його думку створює складності із використанням гарантованого законом права на відповідь.

Депутат звернеться до Генеральної прокуратури з вимогою втрутитися у ситуацію та не допустити поширення неправдивих звинувачень на адресу кандидатів по мажоритарних округах від опозиції.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online