Головна / Новини / Ми забезпечимо студентів та випускників гідними житловими умовами, - Дмитро Андрієвський

Ми забезпечимо студентів та випускників гідними житловими умовами, - Дмитро Андрієвський


AKUZ5719Студентські гуртожитки Києва будуть відремонтовані впродовж 5 років, а обсяги будівництва соціального житла для молоді збільшаться уп'ятеро. Про такі плани Об'єднаної опозиції розповів кандидат у народні депутати від ВО "Батьківщина" Дмитро Андрієвський під час зустрічі зі студентами КПІ.

Під час спілкування зі своїм  кандидатом, молоді люди поставили чимало питань стосовно житлової та молодіжної політики опозиційної команди. Студенти занепокоєні існуючим станом речей, коли випускники вузів одразу зіштовхуються з двома величезними проблемами - складним пошуком роботи та фактично відсутністю даху над головою.

"По-перше, впродовж п'яти років будуть капітально відремонтовані усі студентські гуртожитки Києва, які потребують цих робіт. Ми наполягатимемо на укладанні договору зі студентами на проживання в гуртожитку на весь термін навчання, який передбачатиме цілодобовий доступ до гуртожитку та його вільне відвідування", - розповів Андрієвський.

"По-друге, ми збільшимо уп'ятеро обсяги будівництва соціального житла для молоді. З державного бюджету буде сплачуватися перший внесок і усі відсотки за іпотечним кредитом", - наголосив опозиціонер, нагадавши, що Об'єднаною опозицією буде впроваджено загальнодержавну програму «перше робоче місце».

"Ми маємо ситуацію, коли молодий фахівець залишається сам-на-сам з гострою житловою проблемою або не може знайти достойну роботу через брак досвіду. Я переконаний, що якщо країна не хоче продовжувати втрачати найкращу і найталановитішу молодь, умови життя студентів повинні бути докорінно змінені. Я багато років співпрацюю з університетами, допомагаю студентам, і тому маю чітке уявлення про необхідні для цих змін законодавчі кроки", - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Як відомо, Дмитро Андрієвський протягом багатьох років підтримує талановиту молодь та допомагає університетам у реалізації різноманітних проектів. Зокрема, у КПІ найкращі студенти отримують персональну стипендію Дмитра Андрієвського за високі досягнення в навчанні. Як колишній випускник КПІ, Андрієвський бере активну участь у зміцненні матеріальної бази та розширенні інфраструктури вузу, а також у благоустрої студмістечка, ремонті та облаштуванні гуртожитків. Крім того, Дмитро Андрієвський є багаторічним партнером та меценатом театрального університету ім. Карпенка-Карого та одним з засновників Міжнародного фестивалю театральних шкіл «Натхнення».


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online