Головна / Новини / Андрієвський зробив для киян більше за цілі фракції, - Микола Томенко

Андрієвський зробив для киян більше за цілі фракції, - Микола Томенко


tomenkoОб'єднана опозиція повністю підтримує усіх своїх висуванців. Це люди, які заявили про себе багаторічною роботою і конкретними справами. Про це заявив один з лідерів ВО «Батьківщина» Микола Томенко.

«З Дмитром Андрієвським ми витримали не одне випробування. Разом у Київраді ми боролися з Черновецьким проти земельних махінацій та дерибану, скасували підвищення тарифів ЖКГ. А коли у Верховній Раді було створено комісію по розслідуванню діяльності Черновецького, то саме Дмитро Андрієвський допоміг всіма необхідними документами, і, завдяки цьому, ми спільними зусиллями зупинили свавілля Черновецького у Києві», - наголосив політик.

«Андрієвський зробив для киян більше за цілі фракції. Саме він забезпечив 20-відсоткову надбавку до зарплатні вчителям, лікарям та вихователям дитсадків. Введення мораторія на підвищення тарифів ЖКГ та повернення 13-ти тисячам київських дітей гарячого харчування у школах – це теж його робота», - розповів Томенко.

Політик зазначив, що Андрієвський лідирує на 222-му окрузі із величезним відривом, саме через це і став об'єктом жорстких нападів з боку конкурентів. Також Микола Томенко висловив здивування, що провладний висуванець розписується за опозицію.

«Ми зі здивуванням вчора прочитали заяви про те, що Об'єднана опозиція не підтримує Андрієвського і щось там про фракції. Якщо пан Луцький посилається на слова Кличка, нехай тоді починає цитувати його зі слів про імпічмент Януковичу», - сказав Микола Томенко.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online