Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Я пропрацював київський бюджет і знайшов можливості підвищення надбавки для вчителів, лікарів та вихователів дитячих садків до 50%

Дмитро Андрієвський: Я пропрацював київський бюджет і знайшов можливості підвищення надбавки для вчителів, лікарів та вихователів дитячих садків до 50%


AKUZ4336Багато законів, які сьогодні ухвалює Верховна Рада, шкодять Києву. Про це сказав у інтерв’ю газеті “Сегодня” кандидат в народні депутати від об’єднаної опозиції “БАТЬКІВЩИНА” по 222 округу Дмитро Андрієвський.

“Наприклад, бюджетна резолюція, за яку голосують депутати Верховної Ради. Згідно з цим документом, у Києва вилучають до бюджету країни половину податку на прибуток”, - сказав Андрієвський.

За його словами, гроші зібрані на території, мають на цю ж теріторию і працювати.

“Нам є куди направити 7 мільярдів гривень – на виплату дотацій дітям війни, надбавки вчителям та лікарям, врешті, на муніципальну надбавку до пенсій. Київ – надто дороге місто, і жити в ньому на ту саму пенсію що і в Житомирі неможливо”, - зазначив кандидат в народні депутати від об’єднаної опозиції “БАТЬКІВЩИНА”.

Також Андрієвський заявив, що на усі ці виплати та надбавки потрібно усього 3 мільярди гривень. Треба просто перестати грабувати киян.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online