Головна / Новини / Чурилов: Соціологи завжди недодавали Тимошенко відсотків

Чурилов: Соціологи завжди недодавали Тимошенко відсотків


vo_batkivshina“Батьківщина” має найбільший шанс підвищити власний рейтинг в останній тиждень перед виборами. Про це розповів директор центру соціальних та маркетингових досліджень “Соціс” Микола Чурилов в інтерв'ю “Главкому”.

“По-перше, більшість прибічників Тимошенко знаходяться у сільській місцевості, по-друге – люди не хочуть говорити, що вони будуть голосувати за опозицію, тому що це може не бути підтримано суспільною думкою”, - сказав Микола Чурилов.

Також директор центру соціальних та маркетингових досліджень “Соціс” розповів, що наразі існує величезна кількість людей, які на запитання соціологів відповідають, що вони “не визначилися” зі своїми політичними вподобаннями. Це також може бути пов’язано із побоюваннями висловлювати прихильність опозиції.

На думку Миколи Чурилова, електоральний ресурс Партії Регіонів вичерпано. Вони досягли свого відсоткового максимуму і вище вже не підуть. Так само директор центру соціальних та маркетингових досліджень “Соціс” оцінює шанси на підвищення рейтингу “УДАРУ”.

Натомість, Об'єднана опозиція має найбільший ресурс зростання рейтингу, адже, за словами Чурилова, соціологи завжди недодавали Тимошенко відсотків якраз через те, що її прихильники неохоче йдуть на контакт із ними під час опитування. Отже, у ніч виборів можна чекати на сюрпризи.

Нагадаємо, раніше політтехнолог Тарас Березовець повідомив, що оприлюднені УДАРом рейтинги мажоритарних кандидатів від Об’єднаної опозиції у багатьох випадках були занижені вдвічі.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online