Головна / Новини / ДМИТРО АНДРІЄВСЬКИЙ: Ми не дозволимо вчинити незаконні дії під час роботи виборчих комісій

ДМИТРО АНДРІЄВСЬКИЙ: Ми не дозволимо вчинити незаконні дії під час роботи виборчих комісій


8588“Ми не дозволимо вчинити незаконні дії під час роботи виборчих комісій”, - про це заявив кандидат у народні депутати від ВО “Батьківщина” по 222 округу Дмитро Андрієвський після засідання окружної виборчої комісії 18 жовтня.

Окружна виборча комісія на окрузі № 222 скасувала своє ж рішення, згідно з яким партія Українська національна асамблея (УНА) зробила заміну своїх представників у ДВК. Цим правом на 222 окрузі скористалося декілька партій. І тільки стосовно УНА рішення було скасовано.

Голова політради УНА Ігор Мазур розцінив це як спробу незаконного виведення зі складу дільничних виборчих комісій представників партії Українська національна асамблея.

Кандидат у народні депутати України від ВО "Батьківщина" по 222 округу Дмитро Андрієвський заявив, що представники опозиції будуть відстежувати усі зміни у складі виборчих комісій.

“На 222 окрузі відпрацьовується технологія по усуненню непідконтрольних членів дільничних виборчих комісій. Сьогодні це стосується представників Української національної асамблеї. Завтра, якщо технологія спрацює, вони візьмуться за представників інших опозиційних партій. Тому ми будемо відстежувати всі спроби незаконного усунення членів виборчих комісій, незалежно від того – представники це ВО “Батьківщина”, Удару чи навіть Партії регіонів. Закон понад усе”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

“Ми звертаємося до міжнародних спостерігачів з пропозицією звернути увагу на цю ситуацію. Закликаємо Партію регіонів не примушувати підконтрольних їм членів ОВК порушувати закон. Адже за перешкоджання здійсненню виборочого права передбачена кримінальна відповідальність, в тому числі і позбавлення волі строком до 6 років”, - наголосив політик.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online