Головна / Новини / Депутатську недоторканність та пільги чиновникам буде скасовано, - Дмитро Андрієвський

Депутатську недоторканність та пільги чиновникам буде скасовано, - Дмитро Андрієвський


AKUZ3402Об'єднана опозиція скасує депутатську недоторканність та пільги чиновникам за рахунок народу. Про це заявив кандидат у народні депутати України від ВО "Батьківщина" по 222 виборчому округу Дмитро Андрієвський під час традиційної зустрічі з мешканцями Солом'янського району.

Учасники зустрічей, яких зібралося кілька десятків, поцікавилися політичними планами опозиціонера та висловили обурення несправедливими привілеями чиновників та депутатів.

"На утримання Адміністрації Президента щодня витрачається 1,5 мільйона гривень, у той час як на навчання та харчування одного школяра виділяється лише 8 тисяч на рік! Це не просто несправедливість, а неприпустиме нахабство, яке треба терміново припинити", - сказав Дмитро Андрієвський.

"Ми скасуємо шалені привілеї для депутатів, ліквідуємо дорогі автопарки та завищені зарплати можновладців. Також буде ліквідовано ганебне парламентське "кнопкодавство" та впроваджено кримінальну відповідальність за голосування чужою карткою. Крім того, виборці отримають чіткий та прозорий механізм для відкликання депутата, що не впорався зі своїми обов'язками або став "тушкою", - наголосив Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online