Головна / Новини / Андрієвський: Випускники вузів матимуть гарантоване працевлаштування

Андрієвський: Випускники вузів матимуть гарантоване працевлаштування


AKUZ8428Випускники вузів матимуть гарантоване працевлаштування. Для цього Об’єднана опозиція впроваджуватиме загальнодержавну програму «перше робоче місце», повідомив кандидат у народні депутати від ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

«Кожен молодий спеціаліст отримає гарантію працевлаштування та гідні стартові можливості. Опозиція наполягає на законодавчому встановленні кількості робочих місць для молоді з 5% до 15% від чисельності штатних працівників. Жодний чиновник не зможе відмовити молодому спеціалісту через брак професійного досвіду. Інакше він сам піде шукати роботу», - сказав Андрієвський.

Як відомо, Дмитро Андрієвський протягом багатьох років підтримує талановиту молодь та допомагає університетам у реалізації різноманітних проектів. Зокрема, у КПІ найкращі студенти отримують персональну стипендію Дмитра Андрієвського за високі досягнення в навчанні. Як колишній випускник КПІ, Андрієвський бере активну участь у зміцненні матеріальної бази та розширенні інфраструктури вузу, а також у благоустрої студмістечка, ремонті та облаштуванні гуртожитків. Крім того, Дмитро Андрієвський є багаторічним партнером та меценатом театрального університету ім. Карпенка-Карого та одним з засновників Міжнародного фестивалю театральних шкіл «Натхнення».Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online