Головна / Новини / Опозиція наведе лад у житлово-комунальній сфері Києва, - Дмитро Андрієвський

Опозиція наведе лад у житлово-комунальній сфері Києва, - Дмитро Андрієвський


AKUZ2425Навести лад у житлово-комунальній сфері столиці - першочергове завдання для опозиції після перемоги на виборах. Змінивши бюджетну політику держави на користь киян, опозиційна команда направить кошти на відновлення житлового фонду та благоустрою. Про це повідомив кандидат у народні депутати від ВО "Батьківщина" по 222 округу Дмитро Анрієвський під час традиційної зустрічі з мешканцями Солом'янського району.  

Поспілкуватися з політиком прийшло понад сотні киян. Основні проблеми мешканців Солом'янки стосуються непрацюючих ліфтів, аварійних під'їздів, катастрофічного стану прибудинкових територій.

"На сьогоднішній день негаразди житлово-комунального господарства перетворюють життя солом'янців на пекло. Цілковита зношеність будинків і комунікацій становить реальну загрозу життю та здоров'ю мешканців. В той час , як цифри у платіжках збільшуються з кожним місяцем, якість послуг тільки погіршується. Ця проблема потребує принципових докорінних змін, для здійснення яких у парламент іде потужна команда київських мажоритарних кандидатів від Об'єднаної опозиції", - наголосив політик.

"Ми встановимо жорсткий державний контроль за комунальними тарифами та якістю послуг. Кияни платитимуть за спожиті, а не нараховані послуги. Протягом 10 років за рахунок скасування вилучень зі столичного бюджету буде капітально відремонтовано житловий фонд Києва. У першу чергу ремонт розпочнеться з Солом’янського району. Також це дасть змогу за рік оновити усі аварійні ліфти Києва, а за 4-5 років модернізувати інженерні комунікації. Ми не допустимо комунальної катастрофи у столиці та повернемо місту і Солом'янському району його обличчя", - запевнив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online