Головна / Новини / Погрози влади "проконтролювати" голоси виборців - психологічний тиск, якому не варто піддаватися, - Андрієвський

Погрози влади "проконтролювати" голоси виборців - психологічний тиск, якому не варто піддаватися, - Андрієвський


AKUZ1015Кандидат у народні депутати України від ВО "Батьківщина" по 222 округу Дмитро Андрієвський закликав виборців і членів виборчих комісій не піддаватися психологічному й адміністративному тиску з боку влади та підтримати Об'єднану опозицію 28 жовтня.  

"Щодня я отримую десятки повідомлень про погрози та залякування виборців, особливо тих, хто працює в бюджетній сфері. У співробітників ЖЕКів, освітян, медиків збирають ксерокопії паспортів та обіцяють "перевірити", як проголосує людина, відверто натякаючи, що проблеми будуть у тих, хто відмовляється підтримати "регіони". Безпрецедентний тиск чиниться на членів дільничних комісій", - розповів Дмитро Андрієвський під час зустрічі з мешканцями Cолом'янського району. 

"Я запевняю кожного, що проконтролювати, як голосує виборець - неможливо. Пам'ятайте, що на бюлетенях не вказуються жодні персональні дані. Тому я закликаю усіх не піддаватися тиску з боку влади, а обов'язково прийти на вибори разом з родичами та друзями і підтримати Об'єднану опозицію своїм голосом. А ми, у свою чергу, захистимо кожен ваш голос", - підкреслив опозиціонер.

Дмитро Андрієвський закликав усіх, хто зазнає адміністративного тиску та відчуває зазіхання на свою свободу волевиявлення, звертатися по допомогу за телефоном гарячої лінії (044) 383-03-41 або скористатися формою зворотнього зв'язку на цьому сайті.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online