Головна / Новини / Об’єднана опозиція впевнено перемагає у Києві, - Дмитро Андрієвський в ефірі ТВі

Об’єднана опозиція впевнено перемагає у Києві, - Дмитро Андрієвський в ефірі ТВі


tvi_10_10_12Рейтинги ВО «Батьківщина» на 222 виборчому окрузі в Києві перевищують 30%. Про це в ефірі ТВі повідомив кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції Дмитро Андрієвський.

За його словами, «соціологічні війни» не відображають реальних політичних вподобань киян.

«Я проводжу щодня по декілька зустрічей з виборцями на 222 окрузі. Кияни висловлюють свою прихильність та готовність ставати спостерігачами на дільницях 28 жовтня. Ми бачимо реальну підтримку людей, а не тішимо себе красивими цифрами у звітах, як це роблять «регіони», - сказав політик.

За словами Андрієвського, виборці відмовляються розкривати свої справжні симпатії через недовіру до соціологічних досліджень та адміністративний тиск влади.

«Сьогодні опозиція знаходиться в облозі адмінресурсу. Тому люди говорять, що вони не визначилися з вибором аби уникнути переслідувань та примусу. Я впевнений, що киян не купити продпайками чи грошима, вони голосуватимуть за кандидатів, яких знають особисто, а не за чужі обличчя з бігбордів», - підкреслив опозиціонер.

Дмитро Андрієвський додав, що головне завдання громадян – прийти на виборчі дільниці та взяти участь у виборах, а Об’єднана опозиція захистить кожен голос своїх виборців.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online