Головна / Новини / Опозиція прийме закон про відкликання депутатів, - Дмитро Андрієвський

Опозиція прийме закон про відкликання депутатів, - Дмитро Андрієвський


AKUZ6504Об’єднана опозиція розробила низку законопроектів з чітким та прозорим механізмом відкликання громадою народних обранців.

На цьому під час традиційної зустрічі з мешканцями Солом’янського району наголосив кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

«Завдання депутата Верховної Ради – виконувати свої зобов’язання перед людьми, які його обирали. Якщо ваш обранець не захищає ваші інтереси – його можна буде просто звільнити. Опозиція вже подала на розгляд законопроект, яким передбачено відкликання депутатів-дармоїдів», - сказав політик.

«Об’єднуючи зусилля громади та депутата, вирішуються нагальні потреби киян. Наприклад, гостре питання непрацюючих бюветів у Солом’янському районі нарешті зрушилося з мертвої точки саме завдяки моїм зверненням як депутата Київради. На сьогоднішній день, заручившись вашою підтримкою, мені вдалося домогтися поновлення роботи чотирьох бюветів», - розповів Андрієвський.

Щодня на зустрічі з кандидатом від ВО «Батьківщина» Дмитром Андрієвським приходять десятки людей. Більшість мешканців району хвилюють питання благоустрою та сфери ЖКГ. Під час особистого спілкування Дмитро Андрієвський відповідає на конкретні запитання киян та обговорює з громадою основні положення своєї програми дій у парламенті.

AKUZ6538

AKUZ6668Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online