Головна / Новини / З Днем працівника освіти!

З Днем працівника освіти!


techДорогі освітяни!

День Учителя - це чудова нагода щиро подякувати педагогам за їхню героїчну працю на ниві виховання підростаючих поколінь. Навчаючи наших дітей, Ви формуєте майбутнє українського суспільства. Завдяки Вашій наполегивості і мудрості зростають і міцніють нові покоління інтелектуальної та обдарованої молоді. Спасибі Вам, шановні вчителі, з відданість цій нелегкій справі та вірність обраному шляху!

Моїм особистим, громадянським та політичним пріорітетом була і залишається підтримка галузі освіти. За роки роботи депутатом Київради, я надав допомогу та підтримку десяткам шкіл та дитячих садків. Безсумнівно, ця плідна співпраця буде продовжуватися і надалі. Сьогодні, коли освіта перебуває в дискримінаційному становищі, тягар забезпечення навчальних закладів лягає на плечі вчителів та батьків. Подолати цю несправедливість та вивести українську освіту на європейський рівень - провідне завдання опозиційних сил. Я особисто готовий докласти максимум зусиль для вирішення цього завдання.

Від щирого серця бажаю Вам, любі педагоги, міцного здоров'я, родинного затишку та вдячних учнів! Зі святом, дорогі вчителі!

З повагою,
Дмитро Андрієвський

 


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online