Головна / Новини / ОПОРА: Проти кандидата від опозиції Дмитра Андрієвського продовжують застосовувати чорний піар

ОПОРА: Проти кандидата від опозиції Дмитра Андрієвського продовжують застосовувати чорний піар


anonПроти кандидата у народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Дмитра Андрієвського у Солом’янському районі продовжують розповсюджувати агітаційну газету «Анонімус», повідомляє громадянська мережа «Опора».

У газеті, надрукованій нібито від однойменної організації, опублікована фальшива угода Дмитра Андрієвського з Банковою.

За даними «Опори», замість вихідних даних на останній сторінці газети зазначено: «Надрукована за кошти всесвітньої організації «Анонімус» на власних потужностях. Наклад 100 000 прим. Відповідальний безіменний». Поширення таких матеріалів тимчасово припинилося після численних звернень до правоохоронних органів, а також затримання і притягнення до адміністративної відповідальності осіб, які їх розповсюджували. Проте вже 30 вересня такі агітки знову були помічені у приміщенні КПІ.

Аналогічні псевдоугоди проти опозиційних кандидатів розповсюджуються і інших областях України, зокрема у Львівській, Рівненській та Сумській, розповіла під час прес-конференції координатор виборчих програм «Опори» Ольга Айвазовська.

Опозиційний кандидат Дмитро Андрієвський направив Прокурору Солом’янського району м. Києва заяву щодо розповсюдження незаконної агітаційної продукції.

«Влада не може навести реальних аргументів на свою користь і тому використовує чорний піар. При цьому нахабно застосовується адмінресурс: «анонімус» роздавали викладачам у приміщенні 15-го корпусу КПІ. Ми вимагаємо від правоохоронних органів негайно знайти та покарати організаторів цієї брудної технології, яка є грубим порушенням виборчого законодавства», - підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online