Головна / Новини / Канадські спостерігачі зафіксували численні порушення проти опозиційного кандидата Дмитра Андрієвського

Канадські спостерігачі зафіксували численні порушення проти опозиційного кандидата Дмитра Андрієвського


AKUZ4285Численні грубі порушення виборчого законодавства, спрямовані проти кандидата від опозиції Дмитра Андрієвського зафіксували спостерігачі від Уряду Канади на 222 виборчому окрузі.

Про це свідчать матеріали Проміжного звіту Mission Canada за 3-28 вересня.

Канадські експерти відмітили, що 222 округ є лідером за аномально великою кількістю заяв на тимчасову зміну виборчої адреси – їх кількість в 45 разів вища, ніж у середньому по країні. При цьому міжнародні спостерігачі зазначають: «Один зі свідків у Кіровограді, який побажав залишитися ананонімним, засвідчив нашим спостерігачам, що на її колег в місцевому авіаційному училищі тиснули з тим, щоб зареєструвалися для голосування в ОВО 222. Кандидат від Партії Регіонів по ОВО 222 – це Максим Луцький, Перший Проректор Національного авіаційного університету».

Наступним грубим і цинічним порушенням виборчого законодавства на 222 окрузі є погрози через анонімні SMS повідомлення та телефонні дзвінки, а також випадки насильства. Так, у Звіті зазначено: «18 вересня, було жорстоко побито, і завдано удару ножем Максиму Шкуро, керівникові штабу кандидата в депутати від Обєднаної опозиції Дмитра Андрієвського (ОВО 222). Міліція прибула на місце злочину через годину, і не розпочала пошуки автомобіля нападників».

Спостережна виборча місія Уряду Канади працює в Україні з 11 серпня на запрошення Міністерства закордонних справ України. До складу місії входить 11 ключових експертів та 54 додаткових довгострокових спостерігачів на території всієї Україні.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online