Головна / Новини / Дмитро Андрієвський з колегами обговорили виклики запровадження оптового ринку електроенергії

Дмитро Андрієвський з колегами обговорили виклики запровадження оптового ринку електроенергії


 

ALK 8823На жаль, як і прогнозувалося, зросла ціна електроенергії для промислових споживачів. Цей факт неминуче призведе до росту цін на комуналку, транспорт, продукти споживання. Дмитро Андрієвський з колегами внесли на розгляд Верховної Ради 3 законопроекти, які б вирішили проблеми тепло- та водопостачання у зв’язку з запровадженням ринку в сфері енергетики. Подані законопроекти, на жаль, не прийняті.

ALK 8780

Та Уряд і НКРЕКП можуть зменшити фінансовий тягар для промисловості.
Перш за все - знизити тариф на передачу електроенергії за рахунок приведення у відповідність до фактичного рівня дотацій на розвиток мереж для відновлювальної енергетики. Якщо цього не зробити, то додаткове навантаження тільки на комунальні підприємства Києва становитиме сотні мільйонів. І вони потім потраплять у тарифи на тепло, воду, транспорт.

ALK 8709

Якщо Уряд і НКРЕКП приймуть також технічні рішення, це дозволить підприємствам оптимізувати роботу і зменшити витрати. Йдеться про роботу зі спецрахунками - щоб кошти не зависали майже на добу, а зразу спрямовувались на оплату електроенергії. А також про роз’яснення особливостей застосування бюджетного та податкового законодавства для тих комунальних установ, які вирішили самі закуповувати електроенергію.

ALK 8859
Дмитро Андрієвський: "Погоджуюсь з колегами з Комітету паливно-енергетичного комплексу: такі дискусії повинні проводити на Комітети парламенту. Має постійно працювати створений Урядом Координаційний центр впровадження ринку електроенергії. Але він фактично самоусунувся від цієї проблеми".Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online