Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: з підтримкою людей пишемо новітню історію Жулян

Дмитро Андрієвський: з підтримкою людей пишемо новітню історію Жулян


Солом’янку не можна уявити без Жулян. Цей мікрорайон столиці потребує системної уваги, і за чотири роки тут вдалося зробити багато потрібних речей. Реконструкція Будинку культури, відроджений храм Димитрія Солунського, поступове перетворення в сучасний комфортний заклад дитячого садка. Це перші стоорінки новітньої історії Жулян.

ALK 8137

Зараз іде капітальне оновлення амбулаторії. Та цього замало – мешканцям потрібна поліклініка, щоб люди не їздили лікуватися в Голосіївський район. Про це говорив на зустрічі з людьми народний депутат Дмитро Андрієвський.

ALK 8319

ALK 8172

 

Жуляни розвиваються, заселяються нові квартали, зростає кількість мешканців. Тому в планах – зробити нормальні умови для дозвілля молоді, занять спортом, оновити ландшафт та ігровий комплекс у парку Слави.

ALK 8272

Найбільш актуальним залишається відсутність сучасної каналізацаційної системи у мікрорайоні. Народний депутат взяв на себе  зобов’язання протягом двох років провести її реконструкцію. Перші кроки зроблено. «Ми вже знайшли нову технологію, більш ніж удвічі дешевшу від класичного проекту - замість 390 мільйонів гривень – 150», – розповів Дмитро Андрієвський. Мова йде про так звану вакуумну каналізацію, її успішно використовують в Одеській області.

ALK 8305

Після будівництва сучасних каналізаційних мереж з’являться в мікрорайоні і якісні дороги, переконаний політик.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online