Головна / Новини / Дмитро Андрієвський на зустрічі з солом'янцями розповів про кошти, що вдалося залучити на розвиток району

Дмитро Андрієвський на зустрічі з солом'янцями розповів про кошти, що вдалося залучити на розвиток району


На зустрічах із народним депутатом України Дмитром Андрієвським виборці запитують про перспективи розвитку Солом'янського району. Найбільше людей непокоїть, чи буде продовжуватись оновлення житлового фонду. Політик розповів про досягнення за останні 4 роки та запевнив – зробить все можливе, щоб збільшити об'єми робіт.

ALK 6717

«Як мажоритарнику мені вдалося залучити у відродження Солом'янки міські й державні кошти. Працює децентралізація, яку активно відстоював у стінах парламенту. Тому в останні 4 роки вдалося значно збільшити фінансування. Якщо у 2014-му на район надходило лише 8 млн гривень, то минулого року на різні проекти вдалося залучити більш як півмільярда», - розповів народний депутат.

ALK 6590

ALK 7090

Завдяки державним коштам на Солом'янці збудовано два нові освітні заклади, на черзі – ще два.

ALK 7111

На зустрічі з мешканцями Стадіонної та Фучика народний депутат мав нагоду поспілкуватися з головою ради ветеранів району Борисом Дмитровичем Парафейніковим. Він представляє покоління солом'янців з великим життєвим досвідом. Ветерани вдячні своєму депутату і підтримують його.

ALK 7366Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online