Головна / Новини / Амбітними планами з відродження Солом’янки Дмитро Андрієвський поділився з виборцями

Амбітними планами з відродження Солом’янки Дмитро Андрієвський поділився з виборцями


Про роботи з асфальтування та освітлення в районі розповів на зустрічі з мешканцями вулиці Вацлава Гавела народний депутат України Дмитро Андрієвський.

ALK 3004

«Нове покриття у дворах, міжквартальних проїздах стало пріоритетним у 2019 році. Виділені 67 млн гривень дозволять оновити асфальт на 140 об'єктах», - зазначив політик.

ALK 2557

Триває програма з освітлення Солом’янки. А це - 538 нових опор та 911 сучасних світильників, Значну частину встановлять на проспекті Відрадному. Розпочнеться заміна у перші дні серпня.

ALK 2809

Люди цікавились оновленням житлового фонду. Більшість будинків на Вацлава Гавела - так звані «хрущовки». Кожен потребує осучаснення інженерних мереж, ремонту під’їздів, покрівель. Тож не дивно, що мешканці переймаються темпами проведення ремонтних робіт. Кілька років, як вони стартували – з'явилися енергоощадні вікна у більшості під'їздів, поміняли труби у підвалах, у деяких будинках  оновили дахи.

ALK 3055

Солом’янці розуміють, що за останні 4 роки внесок у житловий фонд мікрорайону найбільший з часів його заснування. Робота триває!

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online