Головна / Новини / Вітання від Дмитра Андрієвського приймали медики консультаційно-діагностичного центру, що на Гарматній, 36

Вітання від Дмитра Андрієвського приймали медики консультаційно-діагностичного центру, що на Гарматній, 36


Напередодні професійного свята у приміщенні медико-консультативного центру відбулася зустріч народного депутата України Дмитра Андрієвського з трудовим колективом закладу.

ALK 9781

КНП «Консультативно-діагностичний центр», розташований на вул. Гарматна, 36, обслуговує більше 300 тисяч людей. Щодня лікарі закладу надають кваліфіковану допомогу майже 400 особам. Під час зустрічі Дмитро Андрієвський привітав працівників закладу з Днем медика та нагородив грамотами.

ALK 9872

ALK 0021

ALK 0032

Народний депутат віддав шану медичним працівникам. «Саме люди, а їх у медичному центрі працює близько 500, створюють атмосферу в лікувальному закладі. Хоча нове обладнання, умови праці теж мають велику вагу. У нашої команди амбітні плани щодо подальшого розвитку медичної галузі Солом’янки. І зробимо все, щоб вони здійснилися», - відзначив народний депутат і поділився позитивними враженнями від переглянутого фільму «Один день із життя медичного працівника». 

ALK 9900

Коротку, але красномовну стрічку колектив медичного закладу створив самостійно. У ній йдеться про робочий день лікаря з великої літери - ендокринолога Олени Онуфрієвої. Дмитро Андрієвський наголосивив, що ставлення пацієнтів до таких фахівців ґрунтується на максимальній довірі.

ALK 9707Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online