Головна / Новини / Енергійно і весело відзначили День захисту дітей у територіальному центрі соціального обслуговування населення Солом’янського району

Енергійно і весело відзначили День захисту дітей у територіальному центрі соціального обслуговування населення Солом’янського району


З солодкими подарунками завітав на свято до дітей з особливими потребами народний депутат України Дмитро Андрієвський.

ALK 7892

«Ми маємо щодня піклуватися про наших дітей, бо вони – наше майбутнє. 92 хлопчиків і дівчаток з інвалідністю перебувають на обліку в терцентрі соціального обслуговування населення Солом’янського району. 33 з них отримують тут реабілітацію щоденно. Ми вдячні співробітникам соцслужби – з їх допомогою світ стає добрішим», - підкреслив політик.

ALK 7994

ALK 7826

6-річна Алінка половину свого життя  із задоволенням відвідує відділення реабілітації дітей у терцентрі. «Фахівці навчили доньку і розмовляти, і себе обслуговувати», - з вдячністю розповідає мама дівчинки Вікторія.

ALK 7761

З вітальними словом до присутніх звернувся й голова району Ігор Довбань.

Яскравий захід проходив на подвір’ї територіального центру соціального обслуговування Солом’янського району.

ALK 7917

Щоб юні учасники свята отримали максимум задоволення та незабутні враження, організатори створили всі умови задля розваг, запросивши діток і їхніх батьків до імпровізованого кафе в оточенні природи. Тож захід вийшов душевним і різноманітним, а з майданчика біля терцентру лунав веселий сміх та захоплюючі вигуки.

ALK 7959

ALK 8000

Нехай кожен ваш день, наші любі, буде сповнений такими ж позитивними емоціями!



Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online