Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав випускників школи «Надія»

Дмитро Андрієвський привітав випускників школи «Надія»


В останній день весни у більшості шкіл Солом’янки прозвучав останній дзвінок. Серед 1817 випускників  району є й  вихованці спеціального закладу – школи «Надія».

ALK 7092

Народний депутат України Дмитро Андрієвський і голова Солом’янської районної державної адміністрації Ігор Довбань завітали до них на свято, побажали успіхів у дорослому житті.

ALK 7216

«Упевнений - знання і виховання, які діти з особливими потребами отримали у рідній школі, допоможуть їм рухатися вперед до втілення мрій. З повагою і великою вдячністю ставляться випускники до педагогів «Надії». І це переконує: внесок учителів у підготовку школярів до шляху в дорослий світ важко переоцінити», - зауважив політик.

ALK 7193

Про рідну школу випускникам буде нагадувати багато що, у тому числі й футболки з логотипом «Надії». Їх подарував народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Випускники дякували політику, а також учителям, які протягом кількох років підтримували їх у повсякденному житті, виховували та адаптували в суспільство.

ALK 7439

Кращих педагогів школи «Надія» Дмитро Андрієвський та Ігор Довбань відзначили грамотами за плідну працю, вагомий внесок у виховання й навчання дітей.

ALK 7278

ALK 7379

До свята вихованці школи «Надія» підготували коротку, але зворушливу концертну програму – звучали пісні, а потім випускники подарували всім присутнім вальс.

ALK 7549Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online