Головна / Новини / Дмитро Андрієвський і громада Солом’янського району масштабно відзначили День Києва

Дмитро Андрієвський і громада Солом’янського району масштабно відзначили День Києва


Масштабний та водночас по-родинному затишний і теплий святковий захід з нагоди Дня Києва відбувся у Солом’янському районі.

ALK 2809

Всіх, хто прийшов на святкування у парк «Відрадний», вітала команда народного депутата України Дмитра Андрієвського: Вячеслав Непоп, Максим Конобас, Сергій Пилипенко, Руслан Кисіль та голова району Ігор Довбань.

ALK 2873

«Ми дійсно з громадою Солом’янки стали великою родиною.  Разом зустрічаємо Новий рік, проводжаємо зиму, святкуємо День Києва і День незалежності. Разом наполегливо працюємо, щоб рідний район і надалі залишався одним із найкращих у столиці», - звернувся з вітанням до земляків Дмитро Андрієвський.

ALK 2578

За останні чотири роки у Солом’янському районі відбулося чимало приємних змін. Зведені новий дитячий садок і школа, проведено капітальний ремонт дорослої поліклініки по проспекту Комарова, відкрито сучасний спортивний клуб Макстім, де безкоштовно займаються школярі. Ремонтні роботи проведені в 642 багатоповерхових будинках з 1006, що розташовані в районі. «І ми не зупиняємося на досягнутому!» - наголосив політик.

ALK 2634

Тисячі людей долучилися до святкування у парку «Відрадний». Їм запропонували  яскраву концертну програму за участю відомих майстрів сцени – квартету «Гетьман» і академічного циганського театру «Романс», виступи творчих колективів Солом’янського району.

ALK 2729

Дітей розважали веселі аніматори й майстри аквагриму, малеча насолоджувалась безкоштовними атракціонами. Дітей і дорослих зацікавили  майстер-класи,  спортивні ігри та конкурси. 

ALK 3233

А на завершення святкового дня – запальна DISCO-PARTY!

ALK 2928Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online