Головна / Новини / Відкриття оновленого терміналу «А» в аеропорту «Київ»

Відкриття оновленого терміналу «А» в аеропорту «Київ»


Народний депутат України Дмитро Андрієвський і голова Солом’янського району Ігор Довбань стали почесними гостями урочистостей з нагоди відкриття оновленого терміналу «А» в аеропорту «Київ».

ALK 1369

 

Необхідність його розширення диктувало життя, адже слід було вдвічі збільшити пропускну здатність терміналу та зробити аеропорт ще комфортнішим для пасажирів.

ALK 1774

Після реконструкції термінал збільшився на 9500 квадратних метрів. На першому поверсі нового крила тепер є 18 стійок реєстрації і 9 пунктів огляду на авіаційну безпеку. Пасажири проходитимуть його швидше і потраплятимуть у комфортну зону очікування.

ALK 1486

«Розташоване на території Солом’янки підприємство - наочний приклад позитивного і взаємовигідного державно-приватного партнерства. Коли вкладені бізнесом у комунальне підприємство інвестиції трансформуються у нові робочі місця, в більші надходження до бюджету, у додаткові можливості для якісного обслуговування пасажирів», - підкреслив депутат Верховної Ради по Солом’янському району Дмитро Андрієвський.

ALK 1707

Важливо, що аеропорт «Київ» продовжує нарощувати потужності. Під час реконструкції і обслуговування створено15 тисяч робочих місць, після введення другої черги терміналу ще на третину зростуть надходження до бюджету.  А умови у новому просторі для міжнародних рейсів на сто відсотків відповідають європейському рівню.

ALK 1498

25 травня аеропорт у Жулянах відзначає 95-річчя з дня відкриття. Чудовий подарунок до ювілею зробило підприємство своїм пасажирам!

ALK 1349Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online