Головна / Новини / Дмитро Андрієвський нагородив грамотами кращих військових науковців

Дмитро Андрієвський нагородив грамотами кращих військових науковців


Народний депутат України Дмитро Андрієвський урочисто привітав з Днем науки військових науковців Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

ALK 9129

ALK 9279

З нагоди свята до навчального закладу також завітали представники Міністерства оборони України, Генерального штабу ЗСУ, вищих військових та наукових установ.

ALK 9181

Почесні гості наголошували на величезному потенціалі сьогоднішніх науковців воєнної справи, на набутій серйозній підготовці. Адже за їхніми плечима – серйозний бойовий досвід, здобутий у зоні проведення Операції об’єднаних сил. 

ALK 9291

У своєму виступі Дмитро Андрієвський відзначив зміну через конфлікт на сході України самої парадигми ведення бойових дій: «На перший план виходять засоби забезпечення бою, побудовані на сучасних високих технологіях, на інноваційних рішеннях. І без розвитку воєнної науки, без відповідного рівня  освіти побудувати необхідну систему оборони і безпеки просто неможливо. Впевнений, що виважена державницька позиція черняховців буде й надалі надійною основою і для університету, і для Збройних сил, і для України».

ALK 9293

ALK 9335Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online