Головна / Новини / Незабутні зустрічі з фронтовиками Другої світової війни

Незабутні зустрічі з фронтовиками Другої світової війни


У ці травневі дні, коли весь світ згадує події найжорстокішої із воєн, народний депутат України Дмитро Андрієвський традиційно зустрічається з учасниками бойових дій – мешканцями Солом’янського району. Незважаючи на поважний вік, колишні воїни Другої світової зберігають бойовий дух, оптимізм і чудову пам'ять про події тих років, поіменно знають своїх командирів і побратимів.

Гужва

93-річний Микола Степанович Гужва очолив кулеметний розрахунок у 17 літ. Брав участь у визволенні Білорусі, за бойовий подвиг під час Яссько-Кишинівської операції отримав орден Слави ІІІ ступеня, зустрів перемогу в Австрії. П’ятеро чоловіків з їхньої родини пішли на фронт, а повернувся живим лише Микола Степанович. Величезні втрати принесла війна, тому День пам’яті і примирення для ветерана особливо щемливий, як і День Перемоги.

Гужва 1

Ще з однією надзвичайною людиною зустрівся Дмитро Андрієвський. Це Григорій Наумович Рапопорт. Торік народний депутат вітав його з віковим ювілеєм, а нині – з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом. Ветеранові ніколи не забути бої за Україну, Прибалтику, на Ленінградському фронті, адже він був їх безпосереднім учасником.

ALK 5139

«Почуття безмежної вдячності і поваги переповнюють, коли зустрічаюся з нашими ветеранами-фронтовиками. Вони власним прикладом вчать нас гідно жити, служити людям і державі та не здаватись за жодних обставин», - зазначив Дмитро Андрієвський.

ALK 5169

Здоров’я  і бадьорості, миру і довголіття нашим ветеранам!Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online