Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з юними науковцями України

Дмитро Андрієвський зустрівся з юними науковцями України


Народний депутат України Дмитро Андрієвський зустрівся з школярами, які перемогли у всеукраїнському конкурсі «POLYTECO Україна». Традиційно ці інтелектуальні змагання проходять на базі КПІ в рамках фестивалю «Sikorsky Challenge». За його результатами обирають переможців серед старшокласників, які представляють свої проекти на міжнародному конкурсі Intel ISEF. Це найбільший у світі конкурс учнівських науково-дослідних робіт.

ALK 4122

Цьогоріч на всеукраїнському етапі перемогу вибороли школярі Маріуполя, Львова і Києва - Артем Агванян, Сергій Лисін, Назар Поночевний і Дмитро Солом'янюк.У середині травня талановиті юнаки захищатимуть свої проекти й винаходи у м. Фінікс (штат Аризона, США). Українці змагатимуться з ровесниками з 75 країн світу та регіонів Сполучених Штатів Америки. Оцінюватиме їхні розробки поважне журі визнаних професіоналів у різних галузях науки і техніки.

ALK 4055

«Щороку наші юні науковці повертаються з Intel ISEF з відзнаками. Судячи з того, як захоплено юнаки представляли нам свої розробки, на них чекає успіх і цього разу», - зазначив народний депутат.

ALK 4150

Президент Асоціації випускників КПІ Дмитро Андрієвський  подарував старшокласникам форму з українською символікою, що й за тисячі кілометрів від домівки показуватиме їхню національну ідентичність.

ALK 4159Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online