Головна / Новини / Дмитро Андрієвський побував у гімназії-інтернаті №13 Солом’янського району

Дмитро Андрієвський побував у гімназії-інтернаті №13 Солом’янського району


Напередодні Великодня народний депутат України Дмитро Андрієвський завітав до гімназії-інтернату №13 в Солом’янському районі з двома важливими місіями. Привітати учнів з прийдешнім святом та, відгукуючись на прохання майбутніх випускників, розповісти про діяльність українського парламенту.

ALK 9927

Дмитра Андрієвського у цьому навчальному закладі добре знають, вже не один рік він підтримує інтернат для дітей з серцево-судинними захворюваннями. Тож не дивно, що атмосфера зустрічі була невимушеною й теплою.А для одинадцятикласників – ще й повчальною. Під час уроку з парламентарем вони цікавилися особливостями діяльності Верховної Ради і отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

ALK 0678

«Спираючись на власний досвід, запевняю: щоб бути щасливим, необхідно багато працювати, - звернувся Дмитро Андрієвський до майбутніх випускників. – Ваша основна робота – це навчання. Сьогодні я побачив, що ви її виконуєте успішно. Впевнений, що дотримуючись такої тенденції, кожен з вас матиме щасливе майбутнє».

ALK 0822

Приємним сюрпризом для високих гостей, які разом з народним депутатом відвідали гімназію-інтернат (очільник Солом’янського району Ігор Довбань, голова Асоціації малого та середнього бізнесу Солом’янки Ростислав Ручко) був подарований школярами танцювальний флешмоб - запальний, енергійний, патріотичний.

ALK 0072

Гості теж потішили учнів подарунками. І це не лише смачні великодні паски, а й жива ялина, висаджена на шкільному подвір’ї. Яка буде підростати разом зі школярами.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online