Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав музичну школу №7 з ювілейною датою

Дмитро Андрієвський привітав музичну школу №7 з ювілейною датою


2019 – ювілейний рік для розташованої на Солом’янці дитячої музичної школи №7, заснованої у 1959-му. З нагоди 60-річчя вихованці закладу – колишні й нинішні - влаштували святкову концертну програму в Національній філармонії України.

ALK 8751

Колектив школи та її учнів з ювілейною датою привітав народний депутат України Дмитро Андрієвський. «Дитяча школа №7 ім. Ігоря Шамо завжди славилася досягненнями своїх вихованців, багатою культурною спадщиною. Це територія музики, творчості, мистецтва. Без неї важко уявити мистецьке життя Солом’янського району столиці», - відзначив народний депутат.

ALK 8656

Імена випускників школи відомі не лише в Україні, а й за її межами. Тут отримали освіту 400 професійних музикантів, у стінах школи працюють успішні викладачі. На особливу повагу та визнання заслуговує колишній директор закладу Алла Лойко, яка за півстоліття своєї роботи створила міцний колектив однодумців, творчу сімейну атмосферу. Грамотами  і цінними  подарунками досягнення талановитого педагога відзначили Дмитро Андрієвський та заступник голови Солом’янської райдержадміністрації Олена Горпинченко.

ALK 8404

Приємним сюрпризом для колективу школи-ювіляра  стала присутність на урочистостях Тамари Шамо – доньки відомого українського композитора. «Це справжнє щастя - пишатися тим, що  ім’я мого батька вже 35 років благословляє творчу діяльність такого успішного музичного закладу», - сказала вона у вітальному слові.

ALK 8695

У скарбничці 60-річної школи-ювілярки - велика кількість проектів, дипломів та нагород. І насичене новими творчими здобутками майбутнє.

ALK 8861Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online