Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з представниками правозахисних організацій

Дмитро Андрієвський зустрівся з представниками правозахисних організацій


Під час зустрічі народного депутата України Дмитра Андрієвського з представниками Коаліції правозахисників ішла мова про необхідність приведення у відповідність до міжнародного права Кримінального кодексу України.

ALK 7930

Учасники дискусії Марина Ліліченко, Костянтин Задоя, Катерина Бусол, Максим Філіпенко вважають, що законопроект «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо забезпечення його гармонізації з положеннями міжнародного права» потребує невідкладного розгляду і прийняття. Він регламентує встановлення справедливості і притягнення до відповідальності осіб, які продовжують чинити воєнні злочини та злочини проти людяності під час гібридної війни на Донбасі.

ALK 7893

Цей актуальний законопроект вже прийнятий у першому читанні.

ALK 7872

«При підготовці до другого читання необхідно усунути численні неузгодженості та гарантувати правовий захист громадян, які, ризикуючи життям, захищали цілісність України», - переконаний Дмитро Андрієвський.

ALK 7807

«Правозахисники  і науковці дякують народному депутату за увагу до складної та чутливої теми, за зацікавленість і підтримку нашого законопроекту», - відзначила по закінченні зустрічі член Коаліції правозахисних організацій «Правозахисний порядок денний» Марина Ліліченко.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online