Головна / Новини / Дмитро Андрієвський відвідав підприємство європейського рівня «AEROSTAR»

Дмитро Андрієвський відвідав підприємство європейського рівня «AEROSTAR»


Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з  керівником Солом’янського району Ігорем Довбанем і головою Асоціації малого і середнього бізнесу Солом’янського району Ростиславом Ручко відвідав підприємство «AEROSTAR» - виробничий об’єкт європейського зразка, що дуже динамічно розвивається.

ALK 1856

Підприємство займається виробництвом цілого спектру енергоефективного обладнання для вентиляції та кондиціонування. Це дозволяє використовувати меншу кількість енергії для отримання такого ж рівня енергетичного забезпечення будівель.

ALK 1957

У ході зустрічі Дмитро Андрієвський оглянув виробництво, поспілкувався з керівництвом підприємства та подякував колективу за великий внесок в соціально-економічний розвиток району і держави в цілому.

ALK 2030

Дійсно, «Аеростару»  є чим похвалися! За останні 4 роки компанія суттєво наростила потужності. У 2018 році товарообіг виробництва збільшився у 3,5 рази порівняно з 2014-м. Плідна співпраця з бюджетними установами позитивно позначилося на розвитку підприємства європейського рівня.

ALK 1824

«Тут працює до півтисячі спеціалістів. Тобто 500 сімей отримують пристойний дохід і мають впевненість у завтрашньому дні, а міський бюджет стабільно наповнюється податками. Подяка засновникам і акціонерам «Аеростару»! А наше завдання – максимально підтримувати підприємства, що знаходяться на території Солом’янського району»,  – наголосив Дмитро Андрієвський.

ALK 2502Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online