Головна / Новини / Дмитро Андрієвський завітав у гості до дітей, які оздоровлюються в таборі «Дніпро»

Дмитро Андрієвський завітав у гості до дітей, які оздоровлюються в таборі «Дніпро»


Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом з представниками соціально відповідального бізнесу - головою Асоціації малого та середнього бізнесу Солом’янського району Ростиславом Ручко і підприємцем Русланом Шевелем - побували в гостях у школярів, які проводять весняні канікули в дитячому оздоровчому комплексі «Дніпро».

ALK 0774

Приємним сюрпризом для дітей були не лише смачні солодкі гостинці від поважних гостей, а й можливість залюбки зробити селфі з народним депутатом.

ALK 0862

ALK 1093

На запитання гостей, чи подобається дітям у таборі, вони відповідали дружним «Так!» Немає нічого дивного, адже «Дніпро» - це цілюще повітря, комфортні умови, турбота дорослих, якісне харчування, невтомні аніматори. І всім цим користуються школярі Солом’янки, які за підтримки команди Дмитра Андрієвського проводять тут весняні канікули.

ALK 0919

 «Усміхнені задоволені обличчя дітей навіть у похмурий день – свідчення чудового настрою від цікаво організованого дозвілля. Канікули вийшли корисними і насиченими!» - із задоволенням зауважив Дмитро Андрієвський після спілкування з дітьми.

ALK 1043Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online