Головна / Новини / Команда Дмитра Андрієвського привітала Юрія Івановича Сєдих з ювілеєм

Команда Дмитра Андрієвського привітала Юрія Івановича Сєдих з ювілеєм


85-річний ювілей відзначив член ради Солом’янської районної організації ветеранів, президент Товариства «Україна – Болгарія», член Асоціації журналістів України Юрій Іванович Сєдих. З нагоди поважної дати він отримав вітання від команди народного депутата України Дмитра Андрієвського.

ALK 0439

Громадський діяч Юрій Сєдих – людина, яка заслуговує на щоденне визнання, і сьогодні чудова нагода, аби ще раз щиро йому подякувати за досягнення, сумлінну працю, самовідданість і підвищення міжнародного авторитету України, наголосив помічник народного депутата Руслан Кисіль.

ALK 0609

Теплі слова адресували Юрію Івановичу гості урочистостей, що відбулися у приміщенні бібліотеки ім. Реріха в Солом’янському районі. Від імені Дмитра Андрієвського ювілярові вручили грамоту, пам’ятний годинник і матеріальне заохочення.

ALK 0486

І хоча на долю ювіляра випало чимало випробувань, він зміг вдало поєднати виробничу, наукову, творчу та громадську діяльність і створити таке міцне підґрунтя, що позитивний вплив від його роботи відчуватиме ще не одне покоління українців.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online