Головна / Новини / За сприяння Дмитра Андрієвського юні солом’янці поїхали на відпочинок у санаторій «Дніпро»

За сприяння Дмитра Андрієвського юні солом’янці поїхали на відпочинок у санаторій «Дніпро»


50 школярів з Солом’янського району отримали нагоду відпочити в одному з кращих оздоровчих таборів Київщини «Дніпро». Цікаві канікули влаштував для дітей-пільговиків народний депутат України Дмитро Андрієвський за підтримки Асоціації малого і середнього бізнесу Солом’янського району.

IMG 20190323 WA0000

IMG 20190323 WA0002

«Турбота про наших дітей – інвестиція у майбутнє. Маємо робити все можливе, щоб вони росли здоровими, розумними та щасливими», - вважає Дмитро Андрієвський.

Дозвілля для 50 маленьких солом’янців буде насиченим. Оздоровчий дитячий комплекс має спортивні й ігрові майданчики, гуртки, соляну печеру.

10-річна Віка вірить, що у таборі придбає чимало друзів, а брати Данііл та Нікіта розраховують вдосконалити на спортивних знаряддях майстерність у тхеквондо. Мама хлопців Наталія Вергуненко переконана:   

«Це чудова нагода змістовно провести весняні канікули. Я вдячна всім, хто долучився до цієї благородної справи, ділом доводить свою турботу про юне покоління, щиро вболіває за здоров’я та якісне дозвілля наших дітей».  

20190323 115447

Школярі з Солом’янки не вперше відвідують санаторій «Дніпро» у Козині. Минулого літа діти учасників АТО, вихідці з багатодітних родин теж відпочивали в оздоровчому комплексі.

Ростислав Ручко, голова Асоціації малого та середнього бізнесу Солом’янського району, що кілька років є соціальним партнером ініціатив Дмитра Андрієвського, запевнив: організація оздоровлення дітей буде здійснюватися і надалі.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online