Головна / Новини / Дмитро Андрієвський відкрив будівельну виставку InterBuildExpo-2019

Дмитро Андрієвський відкрив будівельну виставку InterBuildExpo-2019


Будівельний сезон 2019 за традицією розпочався з яскравої події - міжнародної виставки InterBuildExpo. Її відкрив народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

ALK 8550

З 1994 року провідні компанії світу відвідують виставку, аби поділитися досвідом та презентувати новітні технології у будівництві, надсучасну техніку.

ALK 8580

Як зазначає Дмитро Андрієвський, InterBuildEXPO - чи не найефективніший дискусійний майданчик, котрий збирає представників влади та бізнесу для відвертої чесної розмови і визначає подальші кроки у будівельній галузі на цілий рік.

ALK 8461

«Тут ми знаходимо конструктивні рішення для майбутніх законопроектів, спрямовані на розвиток й удосконалення будівництва в Україні. Щороку депутати нашого профільного комітету беруть активну участь у дискусійних панелях» - наголосив Дмитро Андрієвський, він побажав учасникам заходу вдалих виступів і плідних дискусій.

ALK 8823

Тематикою InterBuildExpo-2019 є всі напрямки будівництва. Експонати 4-денної виставки розмістилися у трьох павільйонах та на інтерактивних майданчиках для проведення майстер-класів, презентацій, демонстрацій продукції. Щороку потужну будівельну подію України відвідує понад 20 тисяч гостей.

ALK 8688

ALK 8677Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online