Головна / Новини / Дмитро Андрієвський став учасником народної зустрічі з чинним главою держави на Михайлівській площі столиці

Дмитро Андрієвський став учасником народної зустрічі з чинним главою держави на Михайлівській площі столиці


 

Народний депутат України Дмитро Андрієвський разом зі своєю командою став учасником багатотисячного зібрання на Святій Михайлівській площі з чинним главою держави, кандидатом на пост Президента України Петром Порошенком.

ALK 6796

«На народну зустріч з Президентом прийшли справжні патріоти – ті, хто вже зараз може з гордістю говорити: «Я – українець!» Почесно й відповідально перебувати в колі таких людей, бути в команді Петра Порошенка», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

ALK 7023

Сильно і щиро, з вірою в український народ і обраний державою курс звертався до своїх прихильників Президент. Тисячі людей почули голос справжнього державника, вкотре переконавшись: у нас немає політика, рівного Порошенку. Саме тому більшість українців прогнозують перемогу на виборах Петра Порошенка.

ALK 7230

Президент підкреслив, що фундамент державності, зведений за ці роки, дістався дуже дорогою ціною. Водночас він висловив переконання, що найгірші випробування вже позаду, і сьогодні, як ніколи, ми близькі до побудови сильної успішної держави, здатної забезпечити добробут і безпеку кожного українця.

ALK 7578

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online