Головна / Новини / Дмитро Андрієвський і його команда привітали працівників житлово-комунальної сфери

Дмитро Андрієвський і його команда привітали працівників житлово-комунальної сфери


Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства команда народного депутата України Дмитра Андрієвського привітала тих, хто щодня, в тому числі у вихідні, бере на себе відповідальність за комфорт у наших будівлях і навколо них. Хто піклується, щоб у домівках солом`янців було тепло й світло, щоб було прибрано у подвір’ях і відремонтовано під’їзди. 

ALK 6256

Під час традиційного вшанування працівників комунальної сфери у привітній залі ЦДЮТ Дмитро Андрієвський разом із заступником мера Києва Вячеславом Непопом, головою Солом’янського району  Ігорем Довбанем, депутатом Київради Максимом Конобасом подякували комунальникам  за їхню щоденну копітку, не завжди помітну, а іноді й невдячну роботу. Адже відповідати за комфорт людей – складна і поважна місія.

ALK 5984

«У нашому районі трудиться понад півтори тисячі працівників ЖКГ. Як перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства називаю їх своїми колегами. І з відповідальністю кажу: завжди можете розраховувати на підтримку – мою і нашої команди», - підкреслив народний депутат України.

ALK 6378

«Вас можна з повним правом назвати чарівниками, адже на Ваших плечах лежить важка праця, на результати якої розраховує кожен мешканець району. Хочу побажати вам вдячності тих, заради кого  ви докладаєте свої зусилля, а також подякувати за працю», - звернувся до присутніх голова району Ігор Довбань.

ALK 6384

Працівники ЖКГ Солом`янського району отримали Почесні грамоти та цінні подарунки від Дмитра Андрієвського, подяки і матеріальні винагороди від голови Солом’янської РДА Ігоря Довбаня. 

ALK 6524

Творчі колективи подарували запрошеним на святкування комунальникам чудовий концерт.

ALK 5759

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online