Головна / Новини / Школярка Солом’янського району подякувала Дмитру Андрієвському за допомогу в лікуванні

Школярка Солом’янського району подякувала Дмитру Андрієвському за допомогу в лікуванні


Громадську приймальню народного депутата України Дмитра Андрієвського недавно відвідала школярка із Солом’янського району 10-річна Марьям Аміршоджаї. Разом з мамою вони прийшли на особистий прийом до Дмитра Андрієвського, аби подякувати за допомогу і підтримку.

ALK 1841

Ще в січні дівчинка не бачила на одне око - втратила зір через травму. Тоді команда народного депутата забезпечила необхідними медикаментами для  операції, яку зробили дитині. Після досить складного і тривалого періоду реабілітації око почало бачити, але поки що не на сто відсотків. Попереду у Марьям нові випробування для повного відновлення зору. А значить, дороговартісне лікування.

ALK 1818

«Ми й надалі не залишимо вас наодинці з труднощами  до повного одужання дитини, - запевнив маму школярки Дмитро Йосипович. – А твоє завдання – добре навчатися», - звернувся він до дівчинки.

Марьям добре навчається в школі і, на відміну від ровесників, не дуже любить канікули. Вона мріє стати лікарем, раніше – кардіологом, а віднедавна – окулістом. Та ким би не була дівчинка у дорослому житті, головне, щоб на її шляху зустрічалися добрі й щирі люди, каже мама дівчинки Вікторія. А в дитинстві на таких людей школярці пощастило.

ALK 1866

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online