Головна / Новини / Дмитро Андрієвский взяв участь у відкритті скверу імені Бориса Нємцова

Дмитро Андрієвский взяв участь у відкритті скверу імені Бориса Нємцова


 

Офіційна церемонія відкриття скверу імені Бориса Нємцова відбулася в Києві. Слова подяки депутатам та владі столиці адресувала донька вбитого політика-опозиціонера Жанна Нємцова. Вона взяла участь в урочистостях і зазначила, що її батько завжди був справжнім другом України.

ALK 5115

«Погляди Бориса Нємцова йшли всупереч з політикою діючої влади Росії, особливо щодо взаємин з Україною. Він не визнавав Крим частиною Російської Федерації й щиро радів успіхам українського суспільства на демократичному шляху», - підкреслив у своєму виступі мер Києва Віталій Кличко.

ALK 5137

Місце пам’яті видатного політика у Києві розташоване у Солом’янському районі неподалік Російського Посольства. Україна стала третьою державою у світі, яка у такий спосіб увічнила ім’я російського опозиціонера. У минулому році меморіальні місця його пам’яті з’явилися у Вашингтоні й Вільнюсі.

ALK 5351

 «220 років тому відомий письменник та філософ Гете сказав, що свободи та життя достойні лише ті, хто готовий за них щоденно боротися. Життя Бориса Нємцова було сповнене такої боротьби, він і загинув за нашу свободу», - зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

ALK 5652

Нагадаємо, Бориса Нємцова вбили 27 лютого 2015 року в центрі Москви. Виконавці злочину засуджені, втім замовники вбивства не знайдені й досі. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online