Головна / Новини / Громадська приймальня Дмитра Андрієвського організувала для лідерів учнівського самоврядування екскурсію в парламент

Громадська приймальня Дмитра Андрієвського організувала для лідерів учнівського самоврядування екскурсію в парламент


Лідери учнівського самоврядування  шкіл Солом’янського району побували на екскурсії у Верховній Раді. Такий цікавий і пізнавальний захід для старшокласників організувала громадська приймальня народного депутата України Дмитра Андрієвського.

ALK 2550

Шкільні «президенти» завітали до будівлі Верховної Ради, зблизька роздивилися сесійну залу, мали змогу пройтися кулуарами, і, звісно ж, зробити колективне фото на тлі картини «Державотворення».

ALK 2557

«Ці юнаки і дівчата - майбутнє нашої держави, її «завтра». І воно обнадійливе. Адже шкільні лідери - не тільки активні успішні учні, вони всерйоз готують себе до відповідального дорослого життя. Це було зрозуміло з того інтересу, який юнаки і дівчата проявили до особливостей роботи українського парламенту під час екскурсії до Верховної Ради. Організація подібних заходів вже стала традицією моєї громадської приймальні», - зауважив Дмитро Андрієвський.

ALK 2640

Сподіваємося, що через певний час наші шкільні лідери обов’язково повернуться в стіни українського парламенту вже в ранзі депутатів, державних діячів. Бо їм – творити подальшу долю України.

ALK 2623 

 


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online