Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Телеком Клубу

Дмитро Андрієвський взяв участь у засіданні Телеком Клубу


 

Народний депутат України Дмитро Андрієвський і ректор НТУУ (КПІ) ім. Сікорського Михайло Згуровський стали почесними гостями чергового засідання Телеком Клубу, яке відбулося в стінах Київської Політехніки. Її ректор провів змістовну презентацію про новітні технології та практичний розвиток інновацій у кращому технічному виші України.

ALK 3799

Телеком Клуб - найстарша в Україні профільна громадська організація, яка має амбітну мету – стати мозковим центром цифрових реформ у нашій державі.

ALK 3833

«Держава визнала на стратегічному рівні, що саме цифрова економіка дозволить Україні досягти фінансового і соціального зростання. Для цього є все необхідне: інноваційний бізнес, експертне середовище, інтелектуальний ресурс та бажання працювати на користь майбутнього України. Впевнений, що спільними зусиллями, у відкритому діалозі зможемо досягти сильної інноваційної економіки», - зауважив Дмитро Андрієвський.

ALK 3935

«Телеком Клуб» виступає в цьому питанні комунікаційним майданчиком,  організовуючи всебічне обговорення питань галузі ІТК з представниками усіх гілок влади.

 «Під час засідання Клубу провели дуже емоційну дискусію з операторами зв‘язку про необхідність подальшої консолідації зусиль на шляху розвитку та захисту галузі. Порядність, чесність, взаємодія та прозорість - це запорука успіху. Майбутнє за нами!» - підкреслив президент Клубу народний депутат України Олександр Данченко.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online