Головна / Новини / Вітаємо славетну 101-у бригаду з 27-річчям!

Вітаємо славетну 101-у бригаду з 27-річчям!


 

 

У березні особовий склад 101-ої окремої бригади охорони Генерального Штабу Збройних сил відзначив 27-му річницю з дня заснування. На урочистості до славетної військової частини завітали почесні гості: куратор частини, заступник начальника Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра, волонтер, колишній командир бригади швидкого реагування Збройних сил України  полковник Олександр Волошин, помічники депутатів Київської міської ради від «Солідарності» Вячеслава Непопа та Сергія Пилипенка.

ALK 1785

У привітальному слові Олександр Волошин, сам учасник бойових дій на Донбасі, подякував воїнам, що обрали для себе нелегкий шлях – захищати нашу Батьківщину. Незалежно від того, що за це можна покласти своє життя. Побажав сумлінно виконувати поставлені завдання і залишатись живими.

ALK 1259

Військові пройшли урочистим маршем на честь дня створення бригади. Також з цієї нагоди військовослужбовцям було присвоєно чергові звання, кращі бійці отримали грамоти, подяки та матеріальні винагороди. У тому числі – Почесні грамоти і наручні годинники від народного депутата України Дмитра Андрієвського.

ALK 1393

Пам’ять загиблих військовослужбовців частини було вшановано хвилиною мовчання і покладанням квітів до Алеї Слави.

ALK 1768

Перші підрозділи 101-ї бригади увійшли до зони Антитерористичної операції 3 серпня 2014 року, а вже 15 серпня захищали від терористів жителів м. Дебальцеве Донецької області. Сьогодні підрозділ продовжує виконувати поставленні завдання, відмінно несе службу на визначених об’єктах. Історія 101-ї бригади - це сторінки чесної і відданої служби задля збереження миру на рідній землі.

ALK 1629

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online