Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: вітаємо славетну 101-у бригаду з 27-річчям!

Дмитро Андрієвський: вітаємо славетну 101-у бригаду з 27-річчям!


 

 

У березні особовий склад 101-ої окремої бригади охорони Генерального Штабу Збройних сил відзначив 27-му річницю з дня заснування. На урочистості до славетної військової частини завітали почесні гості: куратор частини, заступник начальника Об’єднаного оперативного штабу Збройних Сил України генерал-майор Ігор Танцюра, помічник народного депутата від фракції БПП «Солідарність» Дмитра Андрієвського, колишній командир бригади швидкого реагування Збройних сил України полковник Олександр Волошин, помічники депутатів Київської міської ради від «Солідарності» Вячеслава Непопа та Сергія Пилипенка.

ALK 1785

У привітальному слові помічник Дмитра Андрієвського Олександр Волошин, сам учасник бойових дій на Донбасі подякував воїнам, що обрали для себе нелегкий шлях – захищати нашу Батьківщину. Незалежно від того, що за це можна покласти своє життя. Від народного депутата України, який щиро піклується за військовослужбовців, передав побажання сумлінно виконувати поставлені завдання і залишатись живими.

ALK 1259

Військові пройшли урочистим маршем на честь дня створення бригади. Також з цієї нагоди військовослужбовцям було присвоєно чергові звання, кращі бійці отримали грамоти, подяки та матеріальні винагороди. У тому числі – Почесні грамоти і наручні годинники від народного депутата України Дмитра Андрієвського.

ALK 1393

Пам’ять загиблих військовослужбовців частини було вшановано хвилиною мовчання і покладанням квітів до Алеї Слави.

ALK 1768

Перші підрозділи 101-ї бригади увійшли до зони Антитерористичної операції 3 серпня 2014 року, а вже 15 серпня захищали від терористів жителів м. Дебальцеве Донецької області. Сьогодні підрозділ продовжує виконувати поставленні завдання, відмінно несе службу на визначених об’єктах. Історія 101-ї бригади - це сторінки чесної і відданої служби задля збереження миру на рідній землі.

ALK 1629

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online