Головна / Новини / Масляна в Солом’янському районі: зустрічаємо весну разом!

Масляна в Солом’янському районі: зустрічаємо весну разом!


Традиційні яскраві урочистості з нагоди свята Масляної мешканцям Солом’янського району подарували народний депутат України Дмитро Андрієвський, Солом’янська районна державна адміністрація на чолі з Ігорем Довбанем, депутати Київради Вячеслав Непоп, Максим Конобас, Сергій Пилипенко.

 ALK 0713

Програма свята, виступи творчих колективів і навіть погода – все було на вищому рівні! Окрему подяку солом’янці склали  101-шій окремій бригаді охорони Генерального штабу Збройних сил України на чолі з командиром Олексієм Доновим за роботу польової кухні з кашею, бутербродами, млинцями і чаєм; колективу школа № 46 за смачні пиріжки; Територіальному центру соціального обслуговування Солом'янського району  - за смачну випічку і за виступ народного колективу, який добре розважив відпочиваючих.

ALK 0468

«Весняне свято у парку «Орлятко» цього разу було подвійним.  Крім Масляної і зустрічі весни, ми відзначили ще одну подію, дуже важливу для нас, -  205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, нашого Кобзаря. Давайте будемо гідними  наших пращурів, які створювали і захищали Україну. Давайте шанувати  сучасних героїв», - відзначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

ALK 0988

У невимушеному спілкуванні солом’янці дякували  депутатам за позитивні зміни, що відбуваються в районі, говорили про свою підтримку такої праці.

ALK 0384

Всі разом спалили опудало Марени-Зими разом з її злом, образами, хворобами і злиднями. Попереду - тільки хороше! Весна, тепло, сонце, позитивний настрій і віра в перемогу.

ALK 0794

ALK 0937

ALK 1043

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online